Co mogę Ci zaproponować?

  • Piękną pamiątkę z jednego z pierwszych ważnych wydarzeń w życiu Twojego dziecka. (z doświadczenia wiem też, że te zdjęcia możesz spokojnie wykorzystać do prezentów na gwiazdkę i dzień dziadka co najmniej przez rok, zwłaszcza jeśli wybierzesz pakiet z sesją rodzinną ;))
  • gotowe zdjęcia dostaniesz ode mnie w ciągu tygodnia
  • zdjęcia będę robić „z przyczajki” nie będę przestawiać gości i przemeblowywać kościoła, świecić fleszem po oczach malucha a i tak złapię najfajniejsze momenty

Cena:

  • zdjęcia z ceremonii chrztu – 200 zł
  • zdjęcia z ceremonii i przyjęcia (do 2 godzin) – 400 zł
  • każdą z tych opcji możesz rozszerzyć o sesję rodzinną (dla Was cenę sesji obniżam o 25%). O sesji rodzinnej przeczytasz tu: fotografia rodzinna

 

A przykładową fotorelację zobaczysz tu: Chrzest Wojtka

FOTOPRODUKTY

 

Mogę zaprojektować i zamówić dla Ciebie fotoprodukty: fotoobraz, fotoksiążkę, kalendarz ze zdjęciami. Korzystam ze sprawdzonych wykonawców i jakość tych produktów jest naprawdę mega. Jeśli chcesz to zrobić we własnym zakresie chętnie Ci podpowiem i pomogę w wyborze usługi, żeby wyszła z tego fajna pamiątka, dobrej jakości.

Jeśli chcesz żebym to ja zrobiła projekt i zamówiła produkt to do ceny produktów i przesyłki, która idzie dla firmy, która wykonuje produkty, doliczam 50 zł, które idą dla mnie.

Ceny produktów zależą od rozmiarów i ilości stron, ale można bazować na tych informacjach:

Fotoksiążka to z reguły koszt 200-500 zł (to cena dla fotoksiążek, które najczęściej zamawiam: twarda oprawa ze zdjęciem, grube strony, druk na papierze fotograficznym, duże wymiary książki zazwyczaj 28×28. Jasne można taniej, ale to te książki, w tym standardzie, robią na klientach największe wow)

Fotoobraz na płótnie to koszt 100 – 200 zł

Kalendarz – około 65 zł

Sylwia Studio-2-2