Chrzest to jeden z pierwszych ważnych momentów życia dziecka, którego nie ma szansy zapamiętać. Nam dorosłym też czasem jest trudno, bo szykujemy się do niego a potem mija dosłownie w chwilę. Ale można do tej chwili wrócić. Na zdjęciach.

 

 

 

 

Mój Igor bardzo lubi oglądać swoje zdjęcia z chrztu i z tych zamierzchłych czasów, których nie pamięta. Do naszych zdjęć wracamy tak często, że czasem aż wydaje mi się to dziwne 😉 a jeszcze dziwniejsze jest to jak on był wtedy mały.

 

 

 

 

 

 

Za rok, oglądając zdjęcia z dziś pewnie powiem to samo. Chrzest małego Wojtka był całkiem niedawno, ale dla niego samego i jego rodziców też już minęły wieki, od czasu kiedy zanieśli go do kościoła.

 

 

 

 

 

 

W kościele wszystko trwało dosłownie moment. No dobra moment to był dla nas – dorosłych, dla dzieci to była prawdziwa wieczność. Ale w tym czasie, niezależnie od tego jak postrzeganym, nagromadziło się wiele uczuć i emocji. Wzruszenie rodziców, troska starszego rodzeństwa, ciekawość tego co tam robią z bratem, po co było tyle przygotowań i ta biała koszula.

 

 

 

 

 

No i potem wszystko mija, zostają tylko zdjęcia. Dla mnie te zdjęcia też mają duży sentyment, bo to pierwszy chrzest na jakim robiłam zdjęcia. I ta chwila mi też minęła bardzo szybko.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mówią, że wszystkiego można doświadczyć tylko raz. Ja nie do końca się z tym zgadzam, bo jednak jak patrzysz na zdjęcia z takich ważnych dla Twojej rodziny chwil, to one wracają i wracają też przeżycia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *